فعالیت‌های بچه‌های مسجد از دیرهنگام و در طول تاریخ منشا اثر بوده است
فعاليت‌هاي بچه‌هاي مسجد از ديرهنگام و در طول تاريخ منشا اثر بوده است
معاون ساماندهی و شبکه سازی ستاد هماهنگی کانون‌های فهما :

فعالیت‌های بچه‌های مسجد از دیرهنگام و در طول تاریخ منشا اثر بوده است

طاهريان گفت: بچه‌هاي مسجد از دير هنگام و در طول تاريخ منشا اثر بوده و در هر عرصه‌اي که ورود يافتند منجر به اشاعه خير و برکات در جامعه شدند.
شناسه خبر : 29327 تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۰۸:۳۷

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای(فهما)، مرتضی طاهریان طی برقراری ارتباط زنده تصویری با آئین اهداء تجهیزات به کانون های فرهنگی هنری مساجد حاشیه شهر استان سمنان در محل مسجد باب‌الحوائج کوشمغان سمنان بیان کرد: وظیفه دارم از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به نمایندگی از رئیس ستاد همکاهنگی کانون های فهما به منظور حمایت از کانون های مساجد استان تشکر ویژه داشته باشم.

معاون ساماندهی و شبکه سازی ستاد هماهنگی کانون های فهما در ادامه افزود: حمایت از کانون های مساجد نشان از همدلی و وحدت در بین نهاد های فرهنگی و هنری در استان است که استانداری سمنان با مدیریت دفتر فرهنگی اجتماعی در محوریت این موضوع قرار دارد که از همه دست اندرکاران تقدیر و تشکر می کنیم.

وی با بیان اینکه بچه های مسجد از دیر هنگام و در طول تاریخ منشا اثر بودند ،بیان کرد: بچه های مسجد در هر عرصه ای که وارد شدند آن عرصه منشا خیر و برکات بوده است ‌و در سالهای اخیر نیز شاهد اتفاقات خوبی توسط بچه های مسجد بوده ایم و حضور پرشور در رویداد ملی فهما نشان از این حضور پرشور می باشد.

طاهریان گفت:هر ساله ما شاهد پیوستن اعضا جدید به رویداد ملی فهما هستیم و فهما متعلق به همه بچه های مسجد می باشد و در رویداد ملی فهما تمام مناطق کشور نقش آفرینی خوبی داشتند و مناطق روستایی و محروم نیز بسیار اقدامات موثری را به ثبت رساندند.

کلمات کلیدی: مرتضي طاهريان سمنان