کتاب یار مهربانی که بدون منت گره‌گشایی می‌کند/ضرورت ورود کانون‌های مساجد در طرح روستای دوستدار کتاب
کتاب يار مهرباني که بدون منت گره‌گشايي مي‌کند/ضرورت ورود کانون‌هاي مساجد در طرح روستاي دوستدار کتاب
معاون فرهنگی و امور رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان:

کتاب یار مهربانی که بدون منت گره‌گشایی می‌کند/ضرورت ورود کانون‌های مساجد در طرح روستای دوستدار کتاب

صادقي نژاد گفت: کتاب به عنوان يار مهربان بدون منت براي ما گره‌گشايي مي‌کند و انسان با محوريت کتاب به معراج انديشه ها هدايت مي‌شود.
شناسه خبر : 22557 تاریخ انتشار : ۲۴ دی ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۰۸:۱۱

به گزارش خبرنگار ستاد ارتباطات رسانه ای(فهما) از استان سمنان؛ ابوالفضل صادقی نژاد طی نشستی با مدیر و پرسنل ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان سمنان با اشاره به اهمیت توجه به فرهنگ کتاب و کتابخوانی گفت: برگزاری طرح های مختلف کتابخوانی از جمله روستا های دوستدار کتاب و باشگاه های کتابخوان اقدامی ارزشمند در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی است.

 

معاون فرهنگی و امور رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با بیان اینکه استان های مختلف در سطح کشور برای دستیابی به پایتخت کتاب در تلاش هستند،افزود:استان سمنان ظرفیت مناسبی برای کسب عنوان پایتخت کتاب را دارد و برای رسیدن به این عنوان نیازمند تلاش همه جانبه دستگاه های فرهنگی می باشد.

 

وی با تقدیر از فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد استان در حوزه های مختلف فرهنگی بویژه در حوزه کتابخوانی،بیان کرد:کانون های مساجد در حال تربیت نسل آینده هستند و باید از این ظرفیت به خوبی بهره مند شد و تشویق نوجوانان و جوانان به سمت کتاب و کتابخوانی بصورت ویژه برنامه ریزی شود.

 

معاون فرهنگی و امور رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد با توجه به ظرفیت خوبی که در روستاها دارند می توانند در طرح روستای دوستدار کتاب نقش پر رنگی را ایفا کنند تا برای ترویج روحیه کتابخوانی در روستا ها نیز گام موثری برداشته شود.