گروه های سرود تولیداتی مناسب برای انتشار در فضای مجازی ارائه دهند
گروه هاي سرود توليداتي مناسب براي انتشار در فضاي مجازي ارائه دهند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان:

گروه های سرود تولیداتی مناسب برای انتشار در فضای مجازی ارائه دهند

فلاح حمايت از فعاليت هاي فرهنگي با محوريت مسجد از جمله سرود را باقيات و صالحات دانست و گفت: امروز با خلا محتواي مناسب در فضاي مجازي مواجه ايم و بايد گروه هاي سرود آثاري مناسب در اين زمينه براي انتشار در فضاي مجازي ارائه کنند.
شناسه خبر : 27121 تاریخ انتشار : ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۱۱:۰۲

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از سمنان؛ فرشید فلاح لاله زاری در بازدید از کانون فرهنگی هنری مسجد سیدالشهدا در سمنان افزود:  باید فعالیت های گروه های سرود با تولید محتوا در فضای مجازی را گره بزنیم.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با تشکر از فعالیت های بچه های مسجد سید الشهدا و مجموعه فرهنگی این مسجد، تاکید کرد: افتخار می کنم که ریشه فعالیت سرود در شهرستان سمنان را از نزدیک می بینم و نهال هایی که در حوزه سرود در این مسجد کاشته شده است امروز ثمر داده است.

 

وی خاطرنشان کرد: تلاش بر این است در حد مقدور در زمینه سرود اقدامات لازم صورت گیرد و در سال ۱۴۰۰ برای راه اندازی استودیو ضبط و تولید برنامه های هنری از جمله سرود حمایت لازم صورت گیرد.

 

حجت الاسلام سیدعلی موسوی، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان نیز از توجه بسیار خوب مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سمنان به کانون های فرهنگی هنری مساجد تشکر کرد و گفت: وجود این دغدغه در حوزه مساجد بسیار با ارزش است.

 

در این بازدید که مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان، معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و جمعی از اعضای کانون فرهنگی هنری مسجد سیدالشهد حضور داشتند گزارش هایی از فعالیت های فرهنگی این کانون ارائه و برنامه های آینده و نیازهای فرهنگی تبیین شد.

 

حجت الاسلام نجم، امام جماعت مسجد سید الشهدا، این مسجد را از مساجد شاخص شهر سمنان دانست و گفت: مجموعه ای فرهنگی در کنار اقامه نماز تمام مواردی که یک محله نیازهای فرهنگی دارد را در خود فراهم کرده است و فعالیت در حوزه سرود از افتخارات بچه های این مسجد به شمار می رود.

 

مربی گروه سرود آفتاب نیز خواستار راه اندازی استودیوی تولید و ضبط برنامه شد و آن را از دغدغه های مهم برای گروه های سرود شهرستان سمنان دانست

 

محمد شکری، با بیان اینکه گروه های سرود دغدغه فرهنگی برای شهر سمنان دارند خواستار تقویت گروه های سرود و بنیه فرهنگی در این شد و تاکید کردراه اندازی و حمایت از گروه های سرود در مناطق پایین شهر یکی از محورهای فعالیت این مجموعه فرهنگی است.